2007-12-20 16:13
 Oceń wpis
   
Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, przeżytych w duchu pokoju i ciepła domowego ogniska, wszelkich łask i przebaczenia.


2007-12-02 16:09
 Oceń wpis
   

Z czysto kronikarskiego obowiązku muszę na szpaltach niniejszego bloga, odnotować fakt trwającej właśnie w najlepsze, przebudowy budynku Urzędu Gminy.

Prace modernizacyjno – remontowe, realizowane na zasadzie finansowania przez „trzecią stronę” w ciągu dziesięciu lat, minęły półmetek i pozwolą w najbliższych tygodniach, na powrót braci urzędniczej pod rodzimą strzechę (dach).
Nowy – stary budynek, przywita petentów dogodnym wejściem dla osób niepełnosprawnych, otwartą przestrzenią Punktu Obsługi Interesanta, pięknymi toaletami i równymi podłogami korytarzy, jak również salami obrad plenarnych, wyposażonymi w sprzęt multimedialny wysokiej jakości. Wszystko okraszone klimatyzacją i zmodernizowaną siecią medialną, nowiutkim systemem ogrzewania, zagospodarowaniem terenu wokół i parkingiem.
Jest to rodzaj zadania inwestycyjnego, które nie jest najbardziej popularne, jednakże na pewno służyć będzie w pierwszej kolejności petentom i ich jak najlepszej obsłudze.